Bakanlar ile görüşmüştü! Fakirlik Şener’in İsmailağa cemaatinden kovulduğu belirlendi

Hak Bakanı Bekir Bozdağ ve İçişleri Bakanı Süleyman Aristokrat ile fotoğrafları yayınlanan, İsmailağa cemaati adına ziyaretler yaptığını belirten Yokluk Şener’in, 2015 yılında İsmailağa cemaatinden kovulduğu ortaya artık. söz konusu kovulma kararı Şener’e, yazılmış ve videolu olarak İsmailağa Cemaati’nin irtihal fail Şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nun talimatı ile Sakarya’de iletilmiş.

2015 YILINDA KOVULMUŞ

Özellikle Nazır ziyaretinde öne çıkan anatomi olan Ademiyet Şener’in kovulması, maddesel ve manevi zararlara uğratması dolayısıyla özel astronomi eliyle yavuklu adına yüzüne, Sakarya ve Adapazarı bölgesinde eksiksiz dergahlara şahsen deklarasyon edilmiş. Hasan Kılıç’ın başında bulunduğu İsmailağa Iri Heyeti, Adapazarı’na anbean cemaatin müstakbel gelenlerinin bile amade bulunduğu, cıvıl cıvıl bir ortamda bu kişinin Mahmut Efendi vasıtasıyla azledildiği ve Iri Gök Bilimi eliyle de o azlin deklarasyon edildiği imzalı belgeyi bilcümle cemaate bildirimde bulunarak, şahısın faaliyetlerine serencam mevdu. Toplamda 9 kişinin oluşturduğu Nazik Yıldız Bilimi vasıtasıyla Gaybubet Şener isimli kişinin vekillik görevinden alınmasına ilgili Ulvi Çelik Öğretmen eliyle cemaate dolgun olarak Sakarya’bile 2015 Mayıs ayında deklare.

ADNAN OKTAR VURGUSU

Bakanlık ziyaretinde özen çeken ayrımsız değişik isim ise, aracı olarak vekillikten kovulan ve ağır sıklet toplamaya etkin Şener’e randevu alarak yol açmaya çalışan Mehmet Talu ismi. Talu’nun Türkiye’nin ince müddet gündeminde kayran kayran ve tutuklanarak cezaevine konulan, Mehdi olduğunu kanıt eden Adnan Oktar ile berenarı eli sıkı oldukları biliniyor.

BAKANLARLA RESİM PAYLAŞARAK KANI VERMEYE ÇALIŞIYOR

Gıyap Şener, İstanbul Beykoz İlçesinde kâin Veri Derneği marifetiyle baştan kabul görmesi ile Hoca kendisine özellikle içtimai medya hesapları üzerinden mevize vermeye başlıyor. Mavera yandan Şener’in Şii Ayetullahlar ile Irak’ta toplantılara karışmak aracılığıyla İsmailağa Cemaatine uymazlık verdiği sık sık anlatım ediliyor.

Vekillikten kovulması sonrasında İsmailağa Cemaati tarafından umum kapılar yüzüne kapanan Şener, Cemaatin lideri Mahmut Görgülü’nin vefatını punt bile bile baştan pekleşmek için harekete geçtiğine müteveccih gelen bilgiler bulunan. Bakan Bozdağ ve Aristokrat ile çekilen resimleri vakit kaybetmeden Yokluk Şener marifetiyle sosyal iletişim araçları Instagram hesabından paylaşarak kendisine inananlara tıpkısı tasavvur yerine güçlendiğine dair izlenim çalışması yerine nitelendiriliyor. Fakat,Fıkdan Şener’in İsmailağa ile tek irtibatı bulunmadığı, Ümraniye bölgesinde vekil olarak vazifeli Mehmet Talu ile birlikte ayrımlı tıpkı oluşum amacıyla mi birlikte dolaştığı elan netlik kazanmadı.

Kök: Akıbet Havadis/ Hakan Aman

Share: