ING Türkiye, 73.4 milyar TL nesep ve sayısal yatırımlarıyla ekonomiye desteğini sürdürdü

Dijital gücüyle ve kolay bankacılık anlayışı ile kalıpların dışında bankacılık eser ve hizmetleri geliştirerek müşterilerine hayatın süresince çözümler sunan ING Türkiye, 2022 yılı geçmiş çeyrek konsolide mali sonuçlarını açıkladı. Bu dönemde konsolide canlı toplamı 90.8 milyar TL olan ING Türkiye’nin resülmal uzluk oranı dahi %19.06 seviyesinde gerçekleşti ve idrak öncesi kârı ise 748 milyon TL oldu. 31 Mart 2022 tarihi bakımından bütün özkaynakları 11.3 milyar TL olan ve mecmu mevduatları 56.6 milyar TL’ye vasıl ING Türkiye’nin ekonomiye sağladığı kredi desteği de 61.8 bilyon TL’si akçasal görünmek amacıyla, toplanmış 73.4 milyar TL kendisine gerçekleşti.

Alper Gökgöz: Talih ekonomisine sağladığımız kaynağı yüzde 16 oranında artırdık

Yılın geçmiş çeyreğini değerlendiren ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz, “Pandeminin hafiflediği ve dünyanın normalleşmeye henüz çok ağırlık verdiği 2022 yılının önceki çeyreği, bölgemizde yaşanan karışıklıkların toptan adına kazançlı anlamda zorba etkilerine fon olurken, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza destek olmak amacıyla lazım umum adımları atmayı sürdürüyoruz. ING namına gösterişsiz, düşüncesiz ve şahsi tıpkısı müşteri deneyimi yaratan kolay tıpkı bankacılık anlayışı ile faaliyetlerimize bitmeme ediyor ve finansal tablolarımızla bile kuvvetli bire bir takat sınırı sergiliyoruz. Bu kapsamda, benzeri geçmiş yılın bire bir dönemine göre algı öncesi karımızda yüzde 147 oranında nema gösterdik. Antrparantez, büyüklük ekonomisine sağladığımız kredi desteğini sene sonuna bakarak yüzdelik 16 oranında artırmaktan kontekst mutluyuz” dedi.

“Müşterilerimize kalıpların dışında hayatın süresince analizör sunuyoruz”

ING olarak sayısal liderlik hedefinde de hareketli adımlarla ilerlemeye bitmeme ettiklerini belirten Gökgöz “Bu süreçte, devlet ekonomisine yardım uydurmak için geleceğin bankacılığı için yatırımlarımızı şekillendirmeyi sürdürdük. Şubelere bile kalıplara da sığmayan bankacılık anlayışımız doğrultusunda kullanılmamış ürün ve hizmetler geliştirerek müşterilerimize kalıpların dışında hayatın zarfında analizör sunmaya bitmeme ettik.  Müşterilerimizin ürünlerimiz ve faal bankacılık hakkında hikmet alabildiği, sayısal bankacılık odaklı ve modern tasarımıyla özen çeken ING House adında bakım noktalarımızın ilkini İstanbul Marmara Toplu Tartışma AVM’de açtık. Bununla beraber müşterilerimize ING Dinamik’de yer düzlük Cebimdeki Müşavir üzerinden görüntülü musahabe yaparak Düzey Korumalı TL Vadeli Hesap Hesabı açma kolaylığı sunduk” dedi.

ING, kadın girişimcilerin ve işletmelerin ticarette güçlenmesi üzere hareket ortaklıkları gerçekleştirdi

Içtimai seks eşitliğini faaliyetlerinin odağına düz ING Türkiye, eş girişimcilerin e-ticarette yoğun kazanmalarını tavlandırmak amacıyla, Hepsiburada ile teşrikimesai gerçekleştirdi. İş birliği doğrultusunda ING, Hepsiburada Girişimci Kadınlara Uygulayım Bilimi Gücü programından faydalanan eş girişimcilere işlerini büyütmelerine katkıda çıkmak ve işletmelerini geleceğe taşımalarını bulmak üzere finansman desteği ve bir nice avantaj sunuyor. Hepsiburada ile karı girişimcilere verdiği desteğin birlikte, Türkiye’nin önder e-ticaret platformlarından ÇiçekSepeti ile teşrikimesai gerçekleştiren ING, bu doğrultuda ÇiçekSepeti Yarar platformu üzerinden ÇiçekSepeti’nde mağazası kâin işletmelere hususi avantajlar sunmaya başladı.

Şef tasarruf bankası olma hedefiyle ilerleyen ING, işaret yelpazesini genişletmeyi sürdürdü

Şef tasarruf bankası olma hedefini destekleyen çalışmalarını 2022 yılının evvel çeyreğinde birlikte sürdüren ING Türkiye, im yelpazesini genişletmeyi sürdürerek, Emekliliğim Güvende BES Çocuk Planı’nı müşterilerine sundu. ING’nin geliştirdiği Emekliliğim Güvende BES Yavru Planı ürünü ile ebeveynler çocuklarının geleceğini bugünden garanti altına alabiliyor. ING bu dönemde ayrıca mütekait müşterilerine birlikte desteğini sürdürürken, mütekait maaşını ING’ye taşıyanlara maaş tutarına bakarak 2.750 TL’ye vasıl ilişik koşulsuz akça promosyon fırsatı sundu.

ING Türkiye’dahi iki dal düzey nasıp

ING Türkiye ve Çiçeksepeti teşrikimesai ile mağaza sahiplerine ING’den özel avantajlar

ING Türkiye’den globale ense düzem nasıp

Share: