Tüccar, esnaf ve çiftçiler görüntülü görüşmeyle İş Bankası müşterisi olabiliyor

Yapıt ve hizmetlerini elan yalaz ve çarpık çurpuk kuzuluk getirme konusunda geliştirmelerine devam fail Türkiye İş Bankası, esnaf, hakiki şahıs tecimen ve çiftçilere işinin başından ayrılmadan görüntülü görüşmeyle alıcı olma hizmeti sunuyor.

İşCep’te düz düzlük Almaç Atılmak İstiyorum özelliğinden faydalanıp kamera olanlar 1 yıl boyunca İşCep ve İnternet Şube’den yapacakları devretme ve EFT işlemlerini ücretsiz yapmanın yanı sıra, İş Bankası Ticari Kartı alarak yapacakları ilk 200 TL’lik harcamaya 200 TL MaxiPuan kazanıyor ve Pazarama’bile tenzilat kuponuna cemaat olabiliyor.

POS sürecini da uçtan pöç dijitalleştiren Banka, müşterilerin İşCep ve Maximum İşyerim uygulamaları üzerinden POS taleplerini birkaç saniyede el işi alıyor ve POS cihazlarını hisse senedi adreslerine gönderiyor. Şayet maşa Yazarkasa POS ise İş Bankası yazılımı yükleniyor. Antrparantez hakiki şahıs tecimen niteliğindeki müşterileri, öz müşterileri nerede olursa olsun bir linkle ödeme alabilecekleri Linkle Tahsilat uygulamasına yahut kartsız ve POS cihazı olmadan kullanabilecek QR POS uygulamasına birlikte gene bu kanallardan başvurabiliyor.

30 Haziran 2022 tarihine büyüklüğünde yapılan Çabucak POS başvurularında ise geçmiş 6 ay etkin olmak üzere POS tasarruf ücreti ödemeksizin POS sahibi olunabiliyor.

İş Bankası ve Vehbi Koç Vakfı’nın Baskı Girişimciliği Programı’na 6 hamle seçildi

Türkiye İş Bankası ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nden güç birliği

İş Bankası’ndan 100. Rençper Buluşması

İş Bankası’nın etken büyüklüğü 1 trilyon TL’ye ulaştı

Share: