Yıllar onu mümas esbak! Kurtlar Vadisi’nde

Teferruatlı yıllar bir nice sanatçı ve politikacının korumalığını fail Kazım Çarman, 2007 yılında Kurtlar Vadisi dizisinde “Ştandart Kazım” rolünü oynadı. Karakteriyle hafızalara kazınan ve ince süredir gözlerden uzak bire bir avlu sürdüren Çarman, sosyal medyada ruzname oldu.

YILLARA VADI OKUYOR

2006 yılında Der Sieger isimli güdük filmde tumturak alarak oyunculuğa hamle atan Kazım Çarman, 2007 yılında üstelik Kurtlar Vadisi’nde oynadı. Dizide “Ştandart Kazım” rolünü oynayan Çarman, karakteriyle bodur sürede tanındı. Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrıldıktan sonradan uzun yıllar yaşadığı İsviçre’ye dönen aktör, gözlerden uzak ayrımsız hayat yaşıyor. Karate ve boks alanında bir nice derecesi bulunan Çarman, vaktinin nazik tıpkı kısmını spora ayırıyor. Aktör, spor yaptığı anları da sık sık Intagram hesabından paylaşmayı boşlama etmiyor. 49 yaşındaki oyuncunun yıllardır değişmeyen zifos ise takipçilerini dahi şaşkına çevirdi.

POLİTİKACILARIN KORUMALIĞINI ÜSTLENDİ

1973 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya mevrut Kazım Çarman, 5 yaşında ailesiyle birlikte İsviçre’ye taşındı. Dövüş sporlarına ilgisi olan Çarman, ortaokuldan sonraları bir anda gelişim hayatına atıldı. Dünyaca ünlü defans okulu Scoti School’da düzenlilik eğitimi kayran Çarman, NATO’da bir nice politikacının korumalığını yaptı.

İşte Kazım Çarman’ın serencam tıntın…

Share: