AKTOB’UN kullanılmamış başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu oldu

Türkiye ve Akdeniz Bölgesi’nin bildirme deli dolu ve kocaman turizm STK’larından biri olan Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) yeni yönetimi mahsus oldu. Tek listenin düzlük aldığı Cılız Umumi Kurulda Kaan Kaşif Kavaloğlu liderliğindeki çizelge AKTOB’un yönetimini üstlendi.

Antalya ve bölgesinde konaklama tesislerinin bina örgütü Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (AKTOB) Yalınç Genel Yerleşmiş, Antalya-Kundu’daki Limak Lara Deluxe Hotel’de gerçekleştirildi.

Üyelerden nazik ilgi

Turizm İl Müdürü Candemir Zoroğlu, TÜROFED Başkanı Sururi Çorabatır, AKTOB’un önceki dönüş başkanları ve AKTOB üyelerinin katılma gösterdiği AKTOB Kıytırık Umumi Kurulu, ihtiram duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Niteliksiz Umumi Kurul’un Divan Oturmuş Osman Düşünceli, Ahmet Barut ve Yusuf Hacısüleyman’dan oluştu. AKTOB Başkanı Erkan Çanak Yalayıcı’nın konuşması sonrasında 2020-2021-2022 Umumi Heyet Elektrik Raporu ve Denetim Kurulu Raporları okunarak düşünce çokluğu ile tezkiye edildi.

Seçime fiks menü ile gidildi

AKTOB Yalınç Umumi Müesses’nda Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Seçimleri’ne Kaan Kaşif Kavaloğlu’nun liderliğini yaptığı çizelge ile girildi. Yapılan oylama sonunda oy çokluğu ile Kaan Kaşif Kavaloğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 3 yıllığına AKTOB’un yönetimini üstlendi.

“Turizmde biriz ve dirayetliyiz”

Seçme sonrasında aynı açıklama yapan AKTOB’un yıpranmamış Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu, “Parçalanmamış üyelere erdemli oranda ortaklık ve desteklerinden ortalık teşekkür etti. Sonuç yıllarda yaşanan akse ve ağırlık dönemlerin sektörümüze şöyle ayrımsız faydası oldu; cümle Türkiye turizmin değerini kavradı. Bu krizlerle perçinlendik ve bilcümle dünyaya ve ülkemize varlığımızı akseptans ettirdik. Turizmde biriz ve dirayetliyiz! Şunu biliyoruz kim turizmsiz bire bir Türkiye, Türkiye ve Antalya’sız benzeri acun turizmi imkânsız” dedi.

“Avangart olmaya bitmeme edeceğiz”

AKTOB’un önceki ahit başkanları ve yönetim kurulu üyelerine bugüne büyüklüğünde verdikleri emekler amacıyla teşekkürname fail Kavaloğlu, “Devraldığımız bu bayrağı henüz da yukarıya kaldırmak üzere dalavere kurulumuzdaki arkadaşlarımızla alay malay elimizden gelenin sunma iyisini yaparak Antalya ve Türkiye turizmine katkı sağlamaya bitmeme edeceğiz. Tığ bir aileyiz. Bu ev Türkiye turizmine yaşıt ve öncü olmaya bitmeme edecek” diye konuştu.

Konuşmalar sonrasında ayrımsız araya gelen iki dolaşma AKTOB Başkanlığı yapan Erkan Çanak Yalayıcı, AKTOB’un yıpranmamış Başkanı Kaan Kaşif Kavaloğlu’na başarılar diledi.

AKTOB’un Umumi Heyet Üyeleri; Kaşif Kavaloğlu, Ece Tonbul, Selçuk Akıltopu, Mehmet Tümbül, Ramazan Esmer, Utku Alkaya, Kasıt Kalaycı, Hasan Yüksek Ceylan, Ahmet Çevik, İbrahim Yaşar, Mehmet Büyük Karamancı, Nihat Vural, Tolga Kilit, Burak Bayaz, Fatih Caner olurken, Denetim Kurulu Üyeleri ise, Süleyman Çağ, Ülkay Akkuş ve Ali Şahin’den oluştu. – ANTALYA

Share: