FATİH ERBAKAN: KILIÇDAROĞLU KAÇAR GİBİ AMERİKA’YA KOŞTU

YENİDEN Zenginlik Partisi Umumi Başkanı Fatih Erbakan, ” İstanbul Sözleşmesi’ni Meclis çoğunluğunu elde edersem önceki işim yeniden kavrayışsız getirmek’ diyen altılı masadan bu ülkeye, millete yarayışlı dirimlik mi’ Ebette kim gelmez. Sayın Kılıçdaroğlu masanın yeryüzü nazik ortağı bu hafta kaçar kadar Amerika’ya koştu, gitti. Amerika gezisinde 8 saat ortadan kayboldu. Basın mensuplarını atlattı, koruma ordusunu atlattı. 8 saat boyunca esrarlı şekilde ortadan kayboldu. Tayyare biletini dahil bu görüşmeleri yapmak üzere yakmış? dedi.

Yeniden Zenginlik Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Bingöl’de partisinin Belediye Konuşma Salonu’nda planlı 2. Bayağı İl Kongresi’hangi katıldı. Erbakan, burada yaptığı konuşmada, iktidar oldukları takdirde herkese refah, yönetimde ve yargıda hak, ailenin ve kullanılmamış nesillerin korunması üzerine iş yapacaklarını söyledi. Erbakan iktidar oldukları takdirde bir numara adına kök paketlerini hazırlayacaklarını anlatım ederek, ‘1 senede borçsuz, zamsız, vergisiz 150 milyar dolar kaynağı harekete geçireceğiz inşallah. Takanak yapmadan, zam yapmadan milletin, devletin, uran tesislerinin varlıklarını satıp yok etmeden, millete angarya yüklemeden 150 bilyon dolar. İkinci yapılacak gelişim, balya bütçe ve havuz sistemiyle repo canavarından kurtulmak. DOĞRU Öğür hükümeti 500 milyar dolar faiz ödedi. Bu sene 329 bilyon dolar nema ödeyecek mehabet bütçesinden. Mutedil vadeli programlar açıkladığına bakarak birlikte önümüzdeki 3 yıl de eğer iktidarda kalırsa 2 trilyon henüz ürem ödeyecek. Cumhurbaşkanlığı, bakanlıklar, belediyeler karışma denk bütçe zorunluluğu olacak. Kimesne gelirinden fazla masraf yapamayacak’ diyerek konuştu.

‘ALTILI MASANIN BILDIRME BALABAN ORTAĞI KAÇAR GİBİ AMERİKA’YA KOŞTU’

CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Amerika’daki ziyaretleri için değerlendirmede de mevcut Erbakan, şunları söyledi:

“İstanbul Sözleşmesi’ni Sedir çoğunluğunu elde edersem evvel işim baştan et kafalı getirmek’ diyen altılı masadan bu ülkeye, millete faydalı dirimsel mi? Ebette ki gelmez. Sayın Kılıçdaroğlu masanın bildirme balaban ortağı bu hafta kaçar üzere Amerika’ya koştu gitti. Amerika gezisinde 8 saat ortadan kayboldu. Matbuat mensuplarını atlattı, siper ordusunu atlattı. 8 saat süresince esrarengiz şekilde ortadan kayboldu. Tayyare biletini karışma bu görüşmeleri fethetmek üzere yakmış. Uçak biletinizi hastalık yaktınız, yolunuz üstünde kimler vardı, kimlerle görüştünüz, ne üzere, hangi maksatla görüştünüz, hastalık bu görüşmeleri bilinmez sancımak mecburiyetinde hissettiniz, hastalık kamuoyundan sakladınız. Tığ Milli görüşüz, yolu Amerika’dan geçmemiş aynı hareketiz elhamdülillah.”

Kongrede, bulunan yer başkanı Mahfuz Aslan, yeniden seçildi.

Share: